Nasze usługi

Kuchnie na wymiar

Klientom oferujemy kompleksową aranżację wnętrza kuchni - funkcjonalnej, ergonomicznej i dostosowanej do gustu każdego z nas, zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

..
..

Meble biurowe

W naszej ofercie mamy również produkty biurowe, począwszy od umeblowania nowoczesnych open space aż po wyposażenie w stylu klasycznym bądź angielskim.

Meble do Salonu i Sypialni

Oferujemy całą gamę produktów, począwszy od umeblowania sypialni, poprzez szafy i garderoby, aż po wyposażenie salonu. Z nami wystrój Twojego wnętrza będzie spójny, elegancki oraz funkcjonalny!

..
..

Stoły oraz Krzesła

Nasze wyroby nie ugną się pod ciężarem codziennych zadań oraz wykażą się odpornością na przemijające lata.

Meble dziecięce

Z nami zapewniasz swoim pociechom radosne dzieciństwo. Dostosowana paleta kolorów pozytywnie wpłynie na rozwój dziecka oraz stworzy przyjazną atmosferę.

..
..

Meble łazienkowe

Wykonamy dla Ciebie wyjątkowe, spersonalizowane meble łazienkowe z najwyższej jakości materiałów, optymalnie wykorzystując przestrzeń całej łazienki.

Targi

USŁUGI BRANŻY
WYSTAWIENNICZO-EVENTOWEJ
I REKLAMOWEJ

Stoiska targowe to stały element marketingu bezpośredniego, stanowiący ważną platformę kontaktu z Klientami. W ostatnich latach obszar marketingu wystawienniczego znacznie się rozszerzył. Poza targami obejmuje on wystawiennictwo konferencyjne, wyspy w centrach handlowych, wyposażenie sklepów, oprawę wydarzeń kulturalnych, sportowych, czy politycznych.

Targi
Targi

Proponujemy naszym Klientom przygotowanie projektu wystawienniczego oraz realizację zabudowy targowej miejsca bezpośredniego kontaktu z grupą docelową.

Bazując na doświadczeniu zdobytym przy projektowaniu stoisk targowych w kraju, jak i za granicą staramy się wspomóc naszych Klientów w realizacji celów marketingowych. Nasze stoiska targowe łączą funkcjonalność, estetykę i konkurencyjne ceny. Proponowana przez nas zabudowa targowa może zostać wzbogacona o dodatkowe elementy - przyciągające uwagę systemy wystawiennicze (ścianki wystawiennicze, stojaki reklamowe, roll up). Nasza kompleksowa oferta ma bezpośrednie przełożenie na zadowolenie Państwa Klientów, a tym samym na sukces wystawienniczy Państwa firmy.

Targi
Targi

TRANSPORT

Targi
Targi

Szybkość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego z Państwa – wszystko to sprawia, że nasza firma zyskała duże zaufanie wśród krakowskich klientów i jest w stanie oferować profesjonalne przeprowadzki. Działamy w oparciu o doświadczenie naszych pracowników, a także nowoczesne sprzęty i sprawdzone materiały pozwalające nam bezpiecznie pakować Państwa mienie. Dzięki temu nasze działania są sprawne, skuteczne i w stu procentach bezpieczne.

Nasza oferta na przeprowadzki jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, którzy zmieniają miejsce zamieszkania, jak również klientów biznesowych i instytucjonalnych, przenoszących się do nowej siedziby swoich biur. Dzięki dużemu doświadczenie doskonale znamy Państwa potrzeby i wiemy, jakich działań podjąć się, aby odciążyć klienta od wszelkich obowiązków i by przeprowadzki przebiegały sprawnie oraz bezproblemowo.

Targi
Targi

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Jesteśmy kreatywną pracownią projektowania wnętrz, prowadzącą projekty od koncepcji po realizacje. Do wyboru oferujemy dwa rodzaje współpracy: projekt wnętrza lub projekt wraz z wykonawstwem pod klucz.

Targi
Targi

Wnętrza mieszkalne i użytkowe nie mają przed nami tajemnic. Potrafimy z każdej przestrzeni wydobyć potencjał i piękno łącząc dobry smak i wyrafinowanie z codzienną wygodą. Każdy projekt odzwierciedla indywidualne wymagania i potrzeby naszych Klientów. Zapraszamy do miłej i owocnej współpracy!

Zobaczacz nasze dotychczasowe projekty!