O NAS

MEBLE KOMINIAK

Przedsiębiorstwo Meble Kominiak rozpoczęło swoją działalność w 2015 roku. Nasza firma jest młoda, my także jesteśmy młodymi ludźmi, pełnymi pomysłów i chęci do działania. Mamy świeże podejście do projektowania mebli i jesteśmy otwarci na nowoczesne rozwiązania techniczne i designerskie.

Doskonale wiemy, jak wykonać meble na wymiar do kuchni, łazienki, salonu, sypialni i garderoby tak, aby służyły Ci przez wiele lat jako przestrzeń idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb wszystkich mieszkańców. Proponujemy nieograniczone możliwości kreacji mebli, które zaskoczą Cię pomysłowością i estetycznym wyglądem. Zamawiając u nas, możesz wybrać dowolne kombinacje, formy, elementy kompozycji i motywy – także dziecięce, co sprawi, że Twoje nowe meble będą w pełni funkcjonalne, piękne i całkowicie spersonalizowane. Oferujemy szeroką gamę wykończeń, najwyższej jakości drewno, fronty lakierowane i blaty mineralno-akrylowe, które razem pozwolą stworzyć wnętrze o niepowtarzalnym i oryginalnym charakterze.

Podczas projektowania i wykonywania mebli, przede wszystkim skupiamy się na Twojej wizji, staramy się, aby każdy szczegół odpowiadał Twoim życzeniom i gustom. Możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie podczas doboru poszczególnych elementów, materiałów i praktycznych akcesoriów. Po ustaleniu wszystkich szczegółów projektu i pomiarach niezwłocznie weźmiemy się do pracy. Nie musisz także martwić się o transport – ukończone meble przywieziemy do Twojego domu i zamontujemy.

Razem stworzymy znacznie więcej niż tylko meble, wykreujemy przestrzeń dla Twojego życia i pracy, doskonałe wnętrze - wnętrze dla Ciebie. Nie czekaj, już dziś skontaktuj się z nami i zacznijmy współpracę!

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Kinga Kominiak


Artur Kominiak


WSPÓŁPRACA

Firma Kominiak Meble serdecznie zaprasza do współpracy nie tylko projektantów wnętrz, ale też architektów, deweloperów, a także salony meblowe. Współpracę gotowa jest podjąć z podmiotami zlokalizowanymi na terenie całej Polski. Firma od lat trudni się kompleksowym wykonawstwem mebli przeznaczonych do aranżacji mieszkania. Posiada własny park maszynowy, zatrudnia wykwalifikowany personel, w branży meblarskiej działa od przeszło dwudziestu lat.

Zainteresowanych nawiązaniem współpracy, zapraszamy do kontaktu.